Ankieta dot. diagnozy rynku pracy oraz identyfikacji realnych potrzeb w zakresie wdrożenia nowych rozwiązań w procesach rekrutacji i selekcji pracowników

Szanowni Państwo,

pandemia związana z pojawieniem się wirusa SARS-CoV-2 wykreowała nową rzeczywistość, również tę rynkową, tym samym ujawniły się potrzeby wdrożenia wielu automatycznych rozwiązań. Dla części organizacji przyspieszenie decyzji związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstwa stała się panaceum na skutki pandemii i stanowiła pierwszy etap wdrażania kolejnych tego typu rozwiązań. Zasadnym wydaje się więc zdiagnozowanie rynku pracy oraz identyfikacja realnych potrzeb w zakresie koniecznych i możliwych do wdrożenia rozwiązań w procesach rekrutacji i selekcji pracowników.

W związku z realizacją projektu badawczego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Pro Silesia Biznes – Nauka – Samorząd" oraz Centrum Badawczo-Rozwojowym BioStat uprzejmie zapraszamy działających na terenie woj. śląskiego:

- przedsiębiorców,

- instytucje otoczenia biznesu,

- inne podmioty zaangażowane w procesy rekrutacji i selekcji pracowników,

do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: https://cati.ecrf.biz.pl/survey/survey/index/form_id/1554.

Badanie potrwa około 10 minut.

Wyniki badań zostaną opublikowane w przygotowanym dokumencie raportu dostępnym na stronie internetowej: www.prosilesia.pl.