Uniwersytet Śląski w Katowicach Współorganizatorem Konferencji InterNanoPoland 2021

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż Uniwersytet Śląski w Katowicach będzie współorganizatorem międzynarodowej konferencji biznesowo-naukowej  InterNanoPoland 2021.

Głównym Organizatorem Konferencji jest Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET.

Celem Konferencji jest prezentacja najnowszych naukowych i przemysłowych osiągnięć w dziedzinie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów oraz umożliwienie uczestnikom konferencji dialogu pomiędzy światem naukowym i biznesowym.

Konferencja będzie miała miejsce w dniach 14-15.04.2021 r. w formie zdalnej - online.

Uniwersytet Śląski w Katowicach merytorycznie będzie zaangażowany w organizację dwóch sesji naukowych konferencji w tematyce:

• Nanomateriały funkcjonalne,
  • Mikro i Nanoskopia.

Zachęcamy do uczestnictwa w sesji posterowej, która będzie miała charakter prezentacji pps w formie pięciu slajdów.

Prezentacja będzie udostępniona uczestnikom jako wirtualne stoisko przez cały czas trwania konferencji, przez które będzie możliwość zadawania pytań autorom badań.

Przedstawione w sesji posterowej prace autorów powinny zawierać się w tematyce szeroko pojętej nanotechnologii ze szczególnym wskazaniem na aspekty wdrożeniowe badań.

W tegorocznej edycji konferencji laureatów sesji posterowej będę wybierać Komitet Naukowy Konferencji INP2021, w skład którego będzą wchodzić: Dr hab. inż. Tomasz Tański prof. PŚ, Prof. Mirosław Miler oraz Prof. dr hab. inż. Ewa Schab-Balcerzak.

Termin nadsyłania abstraktów oraz gotowych prezentacji pps to 01.04.2021 r.

Doktoranci i studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na hasło „UŚ” podane w trakcie rejestracji, otrzymają 10% zniżkę od opłaty konferencyjnej.

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia są dostępne pod poniższym adresem:

Rejestracja na wydarzenie: https://internanopoland.com/events/internanopoland-2021/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=register_for_the_biggest_international_nanoconference_in_poland_internanopoland_2021&utm_term=2021-02-22

Współorganizacja przez UŚ konferencji jest dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu!