Biuro Współpracy z Gospodarką na 5. Śląskim Festiwalu Nauki

Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach aktywnie włączyło się w działania popularyzujące naukę w ramach 5. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

W ramach dnia plenerowego Festiwalu, który miał miejsce 10 października br. w Katowicach, wzdłuż bulwarów Rawy od Rynku do ul. Dudy-Gracza, pracownicy Biura prezentowali bogatą ofertę naukową oraz możliwości współpracy z otoczeniem społecznym w aspekcie różnorodnych obszarów tematycznych: zarówno nauk ścisłych i technicznych, przyrodniczych i medycznych, jak również humanistycznych i społecznych.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu dostępne są na stronie internetowej: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/

Udział Biura Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w niniejszym wydarzeniu został dofinansowany z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.