KONTAKT

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
BIURO WSPÓŁPRACY Z GOSPODARKĄ

REKTORAT
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
tel. 32 359 22 71, 32 359 20 81
e-mail: transfer@us.edu.pl


Pokój 155      
Dariusz Laska
p.o. Zastępcy Kanclerza ds. Rozwoju
i Współpracy z Gospodarką

tel. 32 359 14 94
512 104 418
dariusz.laska@us.edu.pl
   
       
Pokój 150      

Maria Kwarcińska
kierownik biura

tel. 32 359 23 36
506 232 688
maria.kwarcinska@us.edu.pl

 

 

 
Pokój 151      

Jacek Nowak
tel. 32 359 22 71
506 232 675
jacek.nowak@us.edu.pll


dr inż. Marcin Libera
tel. 32 359 15 21
572 334 816

marcin.libera@us.edu.pl

 
Pokój 152      

Sylwia Ledwoch
tel. 32 359 15 21
511 863 123
sylwia.ledwoch@us.edu.pl

 

Aleksandra Potyka
tel. 32 359 20 81
aleksandra.potyka@us.edu.pl

 

 

 

Rafał Warchulski
tel. 32 359 20 81
rafal.warchulski@us.edu.pl

 

 

Katarzyna Wolniewicz
tel. 32 359 15 21
572 334 817
katarzyna.wolniewicz@us.edu.pl

Monika Pluta
tel. 32 359 20 81
508 663 315
monika.pluta@us.edu.pl

urlop wychowawczy

   

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.