KONTAKT

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
BIURO WSPÓŁPRACY Z GOSPODARKĄ

REKTORAT
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
tel. 32 359 22 71, 32 359 20 81
e-mail: transfer@us.edu.pl


Pokój 155      
Dariusz Laska
p.o. Zastępcy Kanclerza ds. Rozwoju
i Współpracy z Gospodarką

tel. 32 359 14 94
512 104 418
dariusz.laska@us.edu.pl
   
       
Pokój 150      

Maria Kwarcińska
kierownik biura

tel. 32 359 23 36
506 232 688
maria.kwarcinska@us.edu.pl

 

 

 
Pokój 151      

Jacek Nowak
tel. 32 359 22 71
506 232 675
jacek.nowak@us.edu.pll


dr inż. Marcin Libera
tel. 32 359 22 71
572 334 816

marcin.libera@us.edu.pl

 
Pokój 152      

Sylwia Ledwoch
tel. 32 359 15 21
511 863 123
sylwia.ledwoch@us.edu.pl

 

Natalia Galica
tel. 32 359 20 81
natalia.galica@us.edu.pl

 

 

 

Monika Pluta
tel. 32 359 20 81
508 663 315
monika.pluta@us.edu.pl

 

 

Paulina Cyganik
tel. 32 359 15 21 
paulina.cyganik@us.edu.pl

Pokój 154

Michał Fafiński
tel. 32 359 23 44
michal.fafinski@us.edu.pl

 

 

Dorian Zakrzewski
tel. 32 359 23 44
725 992 738 
dorian.zakrzewski@us.edu.pl

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.