KONTAKT

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
BIURO WSPÓŁPRACY Z GOSPODARKĄ

REKTORAT
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
tel. 32 359 22 71, 32 359 20 81
e-mail: transfer@us.edu.pl


Pokój 1.29      
Dariusz Laska
Zastępca Kanclerza
ds. Rozwoju i Współpracy
z Gospodarką

tel. 32 359 14 94
512 104 418
dariusz.laska@us.edu.pl
Dariusz Laska, zdjęcie portretowe    
       
Pokój 2.8a   Pokój 2.8b  

Maria Kwarcińska
kierownik biura

tel. 32 359 23 36
506 232 688
maria.kwarcinska@us.edu.pl

 

Jacek Nowak
zastępca kierownika biura

tel. 32 359 22 71
506 232 675
jacek.nowak@us.edu.pl

 

 

     

Pokój 2.7

     

Monika Pluta
tel. 32 359 20 81
508 663 315
monika.pluta@us.edu.pl

 

Dorian Zakrzewski
tel. 32 359 20 81
725 992 738 
dorian.zakrzewski@us.edu.pl

 

Paulina Cyganik
tel. 32 359 15 21
797 481 299 
paulina.cyganik@us.edu.pl

 

 

 

Pokój 2.8

 

Michał Fafiński
tel. 32 359 24 35
515 981 043

michal.fafinski@us.edu.pl



 

Maria Garus
tel. 32 359 24 61
572 512 150
maria.garus@us.edu.pl

Rafał Lubański
tel. 32 359 23 88
rafal.lubanski@us.edu.pl

 

   

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.