Biuro Współpracy z Gospodarką zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone ofercie współpracy z firmą USP Life Science Sp. z o.o.

USP - jest polską firmą, która od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku leków dostępnych bez recepty (OTC). Powstali w USA jako US Pharmacia i obecnie stanowią grupę kilku spółek działających w obszarze ochrony zdrowia. Dziś jako USP jest numerem jeden w segmencie OTC polskiego sektora farmaceutycznego.

Firma Life Science zainteresowana jest współpracą w zakresie komercjalizacji patentów naszej Uczelni, współpracą w zakresie realizacji wspólnych projektów oraz inwestowania w innowacyjne pomysły pracowników naukowych UŚ.

Uczelnia zawarła umowę o poufności z firmą.

W spotkaniu uczestniczyć będą: przedstawiciel firmy; rzecznik patentowy UŚ oraz pracownicy BWG.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 5 marca br. o godz. 11.30, w sali 91, III p.
w rektoracie.