Covid Challenge - inżynierska pomoc dla służby zdrowia

Szanowni Państwo,

światowa pandemia koronawirusa to czas szczególnie trudny dla pracowników służby zdrowia. Niemal każdy szpital i placówka medyczna borykają się z brakami w wyposażeniu, sprzęcie medycznym i środkach ochrony. I właśnie z myślą o wsparciu tych osób, stojących na pierwszej linii walki z epidemią, organizowana jest akcja Covid Challenge.

Inicjatywę Covid Challenge kierujemy do polskich inżynierów, innowacyjnych firm i studentów, którzy chcą swoją wiedzę techniczną i doświadczenie wykorzystać, aby stworzyć proste i możliwe do szybkiego wdrożenia narzędzia odpowiadające na najbardziej palące potrzeby placówek medycznych.

Uczestnicy wybiorą wyzwanie i zaproponują rozwiązanie w postaci narzędzia albo metody działania, a organizatorzy pomogą w nagłośnieniu i dotarciu do potencjalnych inwestorów, tym samym przyspieszając proces ich trafienia do użytku.

Akcja Covid Challenge to realna szansa na pomoc służbie zdrowia w długofalowej, efektywnej walce z epidemią.

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną informacją prasową "Covid Challenge - inżynierska pomoc dla służby zdrowia ".

Więcej informacji można też znaleźć na stronie www.covidchallenge.pl

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w inicjatywie!

W razie dodatkowych pytań osobą kontaktową w zakresie szczegółów programu jest Pani Katarzyna Matczuk z Planet Partners, e-mail: k.matczuk@planetpartners.pl, tel: +48 666 300 014.