Cykl szkoleń - projektowanie i prowadzenia badań naukowych dla celów aplikacyjnych

Szanowni Państwo,

w imieniu Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Centrum ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych UŚ do udziału w warsztatach upowszechniających wiedzę nt. projektowania i prowadzenia badań naukowych dla celów aplikacyjnych, a także komercjalizacji oraz transferu wiedzy i technologii.

W czasie warsztatów przedstawione zostaną podstawowe zagadnienia dotyczące rozwoju kariery naukowej naszych naukowców, doktorantów i studentów realizujących lub planujących rozpoczęcie realizacji projektów badawczych, w tym sprawnego przeprowadzenia projektów, pozyskania środków finansowych na ich realizację oraz skutecznej komercjalizacji wyników badań naukowych .

Terminarz warsztatów:

16 czerwca:

1. Wydział Nauk o Ziemi, Sosnowiec (ul. Będzińska 60), sala nr 002 w godzinach od 11.00 do 13.00

2. Instytut Informatyki, Sosnowiec (ul. Będzińska 39), sala nr B4 w godzinach od 13.30-15.30

23 czerwca:

1. Instytut Chemii, Katowice (ul. Bankowa 14), sala nr 227 w godzinach od 9.30-11.30

2. ŚMCEBI, Chorzów (ul. 75 Pułku Piechoty 1a), sala nr P/1/13 w godzinach 12.30-14.30

24 czerwca: (spotkanie dla pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów spoza wyżej wymienionych jednostek):

1. Rektorat, Katowice (ul. Bankowa 12), sala nr 159 w godzinach od 12.00-14.00

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „SPIN-US Przygotowanie do powołania spółki celowej Uniwersytetu Śląskiego” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Prosimy o zgłaszanie zapisów pod adresem spin@us.edu.pl.