Future Processing Sp. z o.o. jedną z 20 innowacyjnych firm

Future Processing Sp. z o.o. firma będąca partnerem Uniwersytetu Śląskiego została jedną z 20 najlepiej rozwijających się technologicznie środkowoeuropejskich.

Firma Deloitte przeprowadziła w 13. edycję rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnie w Europie Środkowej. Drugi rok z rzędu liderem „Deloitte Technology Fast 50” jest rumuńska spółka Vola.ro, drugie miejsce należy do czeskiego LiveSport, a trzecie miejsce zdobyła polska spółka i3D.

W zestawieniu uplasowało się aż 36 firm z Polski, o 8 więcej niż w roku ubiegłym. Aż 27 z nich wyróżniono w głównej kategorii „Technology Fast 50”, 9 w podkategorii „Wschodzące Gwiazdy – Rising Stars” oraz trzy w „Wielka Piątka - BIG 5” (obecne również w głównej kategorii). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.