HubClub wśród światowej elity klastrów ICT

HubClubŚląski Klaster ICT i Multimediów, którego członkiem jest Uniwersytet Śląski, podpisał „Memorandum of Understanding Cluster 55 Business Roaming Agreement” i dołączył do światowej sieci współpracy klastrów ICT.

„Memorandum of Understanding Cluster 55 Business Roaming Agreement”umożliwia członkom klastra HubClub nawiązanie współpracy z firmami skupionymi w klastrach ICT w 43 lokalizacjach w Europie, Ameryce, Azji oraz Australii i Oceanii, będącymi sygnatariuszami tego porozumienia. W ramach porozumieniaBusiness Roaming Agreement każdy z partnerów umowy zapewni członkom programu dostęp do powierzchni biurowej w swoich obiektach przez przynajmniej pięć następujących po sobie dni oraz zapewnimożliwość uczestniczeniaw spotkaniach biznesowych i innych wydarzeniach w trakcie ich wizyty. Innymi słowy członkowie klastra HubClub mają zapewnione darmowe zaplecze biznesowe w 43 lokalizacjach na świecie: http://businessroamingagreement.com/.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.