ICT & Multimedia Event - Nowoczesne rozwiązania dla medycyny

20 listopada 2013 r. o godz. 9.00 w auli budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz kolejny odbędzie się innowacyjne w skali regionu wydarzenie pod nazwą ICT & Multimedia Event, skierowane do podmiotów sektora publicznego jak i prywatnego,  zainteresowanych zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań ICT w swojej działalności. Tematem  przewodnim listopadowego spotkania będzie zastosowanie technologii ICT w sektorze medycznym. Wydarzenie odbędzie się w budynku Rektoratu, w Auli im. K. Lepszego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 12.

ICT & Multimedia Event - Nowoczesne rozwiązania dla medycyny

20 listopada 2013

www.ictme.pl

Patronat honorowy:

Micael Gustafsson,

The European Cluster Manager of the Year 2012, Cluster 55°

logga.png

Organizatorzy:

logo_klaster170.jpg

logo_slaskie.jpg us.jpgrip_x75.jpg innovare.jpg

Patronat:

papr_logo.jpg rudasl.jpg rig_logo.jpg

Sponsorzy:

asseco_poland1.jpg ganso_0_0.jpg3ssm.jpg

Patronat medialny:

europerspektywy_sm1.jpg logo_sfera_color.png

Wspierają nas partnerzy i przyjaciele:

handzlik.jpg gajewska1.jpgdziedzic.jpg

rektor3.jpg gustaf1.jpg

Odbiorcami przedsięwzięcia będą przedstawiciele najwyższego szczebla publicznych i niepublicznych jednostek medycznych z województwa śląskiego, przedstawiciele firm farmaceutycznych, lokalne i regionalne władze samorządowe, prezesi spółek publicznych oraz firmy zainteresowane oferowanymi w branży ICT produktami i usługami.