Seminarium Efektywne prowadzenie rozwoju nowych produktów

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium pt"Efektywne prowadzenie rozwoju nowych produktów".

Termin seminarium: 21 marca 2013 r.(czwartek) godz.9.00-16:00

Miejsce seminarium: Katowice, (Restauracja BUSINESS BAR, ul. Graniczna 54).

Organizator: Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o.

Prowadzący: Luk Palmen, InnoCo Sp. z o.o.

Adresaci seminarium: pracownicy przedsiębiorstw, uczelni wyższych, instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych, jednostek samorządu terytorialnego.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

O zakwalifikowaniu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Podmioty mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku dużego zainteresowania szkoleniem zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby osób zgłoszonych w ramach jednego podmiotu.

Seminarium priorytetowo skierowane jest do osób, które nie uczestniczyły w seminariach w ramach projektu "Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego".

Ukończenie seminarium potwierdzane jest zaświadczeniem.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu systemowego "Zarządzanie, wdrażanie  i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego".

Program seminarium