Informacja o wyłonieniu Wykonawcy usługi przygotowania mieszanek binarnych substancja aktywna(API)+substancja pomocnicza w różnych stosunkach molowych i wagowych z wykorzystaniem różnych technik

Informacja o wyłonieniu Wykonawcy

usługi przygotowania mieszanek binarnych substancja aktywna(API)+substancja pomocnicza w różnych stosunkach molowych i wagowych z wykorzystaniem różnych technik (m.in. kriomielenie, witryfikacja, micelizacja i liofilizacja) oraz zbadania ich właściwości i stabilności

Uniwersytet Śląski w Katowicach informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania na wyłonienie Wykonawcy usługi przygotowania mieszanek binarnych substancja aktywna(API)+substancja pomocnicza w różnych stosunkach molowych i wagowych z wykorzystaniem różnych technik (m.in. kriomielenie, witryfikacja, micelizacja i liofilizacja) oraz zbadania ich właściwości i stabilności w związku z realizacją projektu „Innowacyjna metodyka dla produktów leczniczych w fazie rozwoju - NOMAD-L” z ofert złożonych w zapytaniu z dnia 04.05.2020 wybrano ofertę dra inż. Rafała Bielasa zam. w Studzienicach, 43-215, przy ul. Bażantów 34b.

Katowice, 18.05.2020