Innowatyka: nowy standard umiejętności dla pracowników organizacji

W ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego” w dniu 17 kwietnia 2013 roku w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, odbędzie się bezpłatne seminarium pt. "Innowatyka: nowy standard umiejętności dla pracowników organizacji".
Adresaci seminarium: pracownicy przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, Instytucji Otoczenia Biznesu, jednostek naukowych, pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni, doktoranci uczelni wyższych mających siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do dn.12.04.2013 r.

O zakwalifikowaniu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Podmioty mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku dużego zainteresowania seminarium zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby osób zgłoszonych w ramach jednego podmiotu. Seminarium priorytetowo skierowane jest do osób, które nie uczestniczyły w seminariach w ramach projektu "Zarządzanie, wdrażanie
i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego".

Ukończenie seminarium potwierdzane jest zaświadczeniem.

Szczegółowe informację znajda Państwo na stronie:

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.