Jesteś przedsiębiorcą z województwa śląskiego, działającym w branży ICT lub multimedialnej?

Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. - Partner Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, pośredniczy w nawiązaniu kontaktów biznesowych pomiędzy innowacyjnymi krajowymi start-upami i MŚP, a gigantami światowego biznesu ICT takimi jak: Sony, HTC, LG, Huawei, ST Ericsson, RIM BlackBerry czy TeliaSonera. Tym razem Inkubator proponuje udział w Brokerage Event.

BROKERAGE EVENT!

Co to jest?

Okazja do wypromowania przedsiębiorstw o innowacyjnym podejściu do swojej branży. Śląskie firmy będą mogły zaprezentować się wielkim światowym graczom, takim jak SONY, HTC, LG czy Huawei, i przedstawić swoje produkty bądź rozwiązania oparte o nowoczesne technologie i wynalazki.

Brokerage Event to światowe wydarzenie organizowane przez największy w Europie klaster ICT - Cluster 55°. Obecna edycja to dwudniowe wydarzenie, w czasie którego mikro i małe przedsiębiorstwa w ciągu dziesięciominutowych prezentacji (tzw. pitch meetings), mają szansę zaprezentować swoje produkty przed międzynarodowymi korporacjami, by zachęcić do współpracy.

Dla kogo?

Wydarzenie jest skierowane do tych innowacyjnych firm europejskich z branży ICT i multimedialnej, które chcą rozwinąć skrzydła na rynku międzynarodowym u boku najlepszych i największych graczy.

Gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10 – 11 grudnia 2012 r. w szwedzkim Malmö – zaledwie 15 minut od lotniska w Kopenhadze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości lub pisząc na adres: info@inkubatorrudzki.pl.