Konferencja podsumowująca projekt "Eko-staż"

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wraz z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Naczelną Organizacją Techniczną w Gliwicach organizują konferencję pod nazwą „Współpraca nauki i biznesu kluczowym elementem budowy konkurencyjnej gospodarki regionu”. Seminarium, które odbędzie się 4 lipca 2014 r. o godz. 9.30 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15) będzie  podsumowaniem projektu „Eko-staż” − programu płatnych staży dla pięćdziesięciu pracowników naukowych śląskich uczelni w przedsiębiorstwach branży „eko” na terenie regionu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Program

Celem projektu „Eko-staż” jest zwiększenie efektywności transferu wiedzy do gospodarki i wzmocnienie powiązania sfery badań i rozwoju z przedsiębiorstwami. Projekt realizowany jest przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach w partnerstwie z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Naczelną Organizacją Techniczną FSNT, Radą Miejską w Gliwicach, a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

obrazek do wiadomosci: