Biuro Współpracy z Gospodarką UŚ punktem informacyjnym na konferencji „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla Firm"

W dniu 20 listopada br. w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbyła się konferencja dla przedsiębiorców pn.: „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla Firm”, zorganizowana przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego.

Pracownicy Biura Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przygotowali stoisko informacyjne dla podmiotów gospodarczych, przy którym można było zapoznać się z ofertą Uniwersytetu skierowaną dla biznesu.

W trakcie wydarzenia odbyły się również interesujące wystąpienia i warsztaty z zakresu wsparcia UE dla przedsiębiorców w tematyce prezentacji i oceny w czasie panelu eksperckiego, jak również dotyczące kontraktacji i rozliczania projektów.

W ramach „przestrzeni informacyjnej” możliwe było odbycie rozmów o wsparciu projektów, konsultacji pomysłów na rozwój, a także nawiązania współpracy badawczej, poznania możliwości kooperacji z partnerami zagranicznymi, czy sprawdzenia oferty terenów inwestycyjnych.

Dziękujemy serdecznie osobom, reprezentantom podmiotów gospodarczych, IOB, JST, i wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność odbycia rozmowy w trakcie trwania wydarzenia i zapraszamy do kontaktu.