Medycyna i Biotechnologia. Bezpłatne szkolenia specjalistyczne dla B+R

INVESTIN Fundusz Zaawansowanych Technologii, rozwijający i komercjalizujący projekty zaawansowanych technologii oraz firma Assign Clinical Research Poland Sp. z o.o., działająca w obszarze badań klinicznych, przygotowały serię bezpłatnych szkoleń i warsztatów z zakresu prowadzenia badań naukowych i komercjalizacji ich wyników.

Projekt skierowany jest do pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych z dziedzin medycyny i biotechnologii, pracujących na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych lub w jednostkach tworzących konsorcja naukowe. Działania projektowe obejmują teren całej Polski.

Zakres tematyczny szkoleń:
I cykl: Rozwój i zarządzanie produktami innowacyjnymi w obszarze nauk medycznych.
II cykl: Badania prekliniczne i kliniczne omówione na przykładzie projektów naukowych.
III cykl: Komercjalizacja produktów biotechnologicznych i medycznych w projekcie naukowym.

Zakres tematyczny warsztatów:
I dzień: Komercjalizacja i ochrona patentowa z punktu widzenia biznesu.
II dzień: Zarządzanie projektami badawczymi.

Warsztaty zakończą się panelem dyskusyjnym, stanowiącym podsumowanie zagadnień poruszanych podczas zajęć.

Udział w programie jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.
O udziale w Projekcie decyduje pozytywna weryfikacja Formularza rekrutacyjnego i kolejność nadesłania dokumentacji zgłoszeniowej. Wszyscy Uczestnicy otrzymają Certyfikat, poświadczający udział w szkoleniach.

W przypadku przystąpienia do projektu Uczestników zamieszkujących miejscowości inne niż te, w których odbędą się szkolenia, zwracamy koszty przejazdu. W przypadku udziału Uczestników w warsztatach zwracamy koszty przejazdu i zakwaterowania.

Szczegółowe informacje można odnaleźć na stornie projektu: www.biobiznes.investin.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.