Miliard w patencie – 5 edycja

28 listopada 2018 (godz. 10.00-14.00) roku w Katowicach odbędzie się piąta edycja wydarzenia naukowo-biznesowego MILIARD W PATENCIE.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane rozwiązania i technologie z dwóch uczelni: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Śląskiego.

Prezentowane innowacje będą dotyczyć m.in.:

• małoinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,
  • biodegradowalnej nananowłókniny opatrunkowej,
  • nowego podejścia w ochronie zdrowia w zakresie opieki nad najmłodszymi pacjentami,
  • technologii 3D w nowoczesnej edukacji anatomii,
  • nowoczesnych metod syntezy polimerów itd.

Organizatorami spotkania są: Centrum Transferu Technologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz SPIN-US spółka celowa Uniwersytetu Śląskiego.

W SKRÓCIE:

CO: brunch naukowo-biznesowy MILIARD W PATENCIE

GDZIE: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, ul. Medyków 8b, 40-752 Katowice, sala 114

KIEDY: 28 listopada 2018 r. od godziny 10.00

ZAPISY: https://miliard5.evenea.pl/

Tutaj znajdą Państwo klauzulę dotyczącą ochrony Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.