Wynalazek UŚ wyróżniony w konkursie Polski Produkt Przyszłości

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz abtow biotechnology sp. z o.o. zdobyli prestiżowe wyróżnienie podczas XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). 9 grudnia 2013 r. w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala podczas której wyróżnienie w kategorii „wyrób w fazie przedwdrożeniowej” uzyskał wynalazek Uniwersytetu – Automatyczny Biodetektor Toksyczności Ogólnej Wód (ABTOW). Wyróżnienie odebrali prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Andrzej Woźnica, wiceprezes abtow biotechnology sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie: www.us.edu.pl/wynalazek-us-wyrozniony-w-konkursie-polski-produkt-przyszlosci