Podpisanie porozumienia o współpracy ze spółkami Metrics sp. z o.o. oraz Praxis s.c.

20 grudnia 2013 r. o godz. 10.00 w sali 29 w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12) zostaną podpisane porozumienia o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a firmami Metrics sp. z o.o. oraz Praxis s.c.

Metrics sp. z o.o.  zajmuje się produkowaniem i wdrożeniem na rynku polskim i międzynarodowym e-usługi: Internetowego systemu obliczania i analizowania zwrotu z inwestycji (ROI) a także związanych z tym działaniem e-szkoleń.

Z kolei firma Praxis s.c. to firma szkoleniowo-doradcza oferująca klientom biznesowym szereg usług z zakresu szkoleń, konsultacji i coachingu.

W porozumieniu zadeklarowano m.in. współpracę w zakresie rozwoju innowacyjnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, szkoleniowych i coachingowych, a także organizację staży i praktyk oraz realizację wspólnych projektów.

Metrics Sp. z o.o. reprezentować będzie prezes Grzegorz Domagała, spółkę Praxis s.c. Dorota Bienicewicz-Krasek, natomiast ze strony UŚ dokumenty podpisze Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.