Uroczystość wręczenia nagród w konkursie na innowacyjne prace

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na uroczystość rozdania nagród w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową poszukującą innowacyjnych rozwiązań, która odbędzie się 9 stycznia 2014 r. o godz. 10:00  w auli im. K. Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Konkurs jest jednym z zadań realizowanych w ramach projektu "Promocja idei własności intelektualnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach", współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".

W uroczystości weźmie udział Prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji - Dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Agenda Uroczystości

10:00 - Przywitanie zaproszonych Gości i Laureatów

10:10 - Wystąpienie – dr Sławomir Sitek – Wydział Nauk o Ziemi – Wyzwania współczesnego rynku pracy

10:25 - Wystąpienie – Łukasz Zjawiński - TechMine

10:40 - Prezentacje Laureatów

11:10 - Wręczenie nagród

11:25 - Zakończenie

Informacje o konkursie:

Cel konkursu:
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy dyplomowej (licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej), proponującej innowacyjne rozwiązanie w jednym z obszarów tematycznych:

technologie medyczne (ochrona zdrowia);

technologie dla energetyki i/lub górnictwa;

technologie dla ochrony środowiska;

technologie informacyjne i/lub telekomunikacyjne;

technologie dla produkcji i/lub przetwarzania materiałów;

technologie dla transportu i/lub infrastruktury transportu;

technologie dla przemysłu maszynowego i/lub samochodowego i/lub lotniczego;

nanotechnologia i/lub nanomateriały;

wzornictwo przemysłowe (dizajn);

nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu.

Adresaci konkursu:
Do konkursu mogą przystąpić absolwenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy napisali i złożyli prace dyplomowe związane z jednym z obszarów tematycznych wymienionych powyżej oraz złożyli egzamin dyplomowy z wynikiem pozytywnym, a także uzyskali ocenę z pracy dyplomowej na poziomie co najmniej 4.0.

Więcej informacji o poszczególnych edycjach konkursu na stronie.

Agenda spotkania

Zapraszamy do udziału w uroczystości!

Uroczystość rozdania nagród
w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową poszukującą innowacyjnych rozwiązań –