FNP: Szkolenia z autoprezentacji i wystąpień publicznych

Do 19 lutego 2014 r. można zgłaszać swój udział w szkoleniu z autoprezentacji i wystąpień publicznych, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenia adresowane są do pracowników i doktorantów jednostek naukowych, które posiadają swoją siedzibę w Polsce. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Aktualne prowadzony jest nabór zgłoszeń na szkolenia, które odbędą się w następujących terminach:

24-25.03.2014 Warszawa;

26-27.03.2014 Warszawa;

28-29.03.2014 Warszawa.

Istnieje możliwość zapisania się tylko na jeden wybrany termin z przedstawionych powyżej. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i jego znajomość jest warunkiem niezbędnym do udziału w zajęciach.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowego serwisu: http://szkolenia.fnp.org.pl.

Przypominamy, że do  17 lutego 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach szkolenia z negocjacji dla naukowców,  którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.