Badanie w ramach Narodowego Programu Foresight - wdrożenie wyników

Zapraszamy do udziału w badaniu delphi, którego celem jest poznanie Państwa opinii na temat przedstawionych w kwestionariuszu 3 tez dotyczących:

• jakości powiązań regionalnych i ponadregionalnych w kluczowych sektorach gospodarki dla konkurencyjności regionu,
  • identyfikacji i oceny sił i przewag konkurencyjnych regionu wpływających na dynamiczny rozwój w układzie nauka – gospodarka – technologia,
  • oceny złożoności generowania i absorpcji rozwiązań innowacyjnych w ramach inteligentnych specjalizacji.

Badanie jest skierowane do przedstawicieli czterech regionów: mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego i podlaskiego.

Do każdej tezy zostały przypisane pytania wraz z predefiniowanymi odpowiedziami jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru.

Przedmiotowe badanie jest elementem przedsięwzięcia pn. „Narodowy Program Foresight – wdrożenie wyników”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przez Konsorcjum w składzie: Główny Instytut Górnictwa (lider projektu), Społeczna Akademia Nauk i Politechnikę Białostocką.

Wypełnione ankiety można przesyłać do dnia 10.02.2014r.

Wypełnioną ankietę prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres: mkruczek@gig.eu lub faksem:

Mariusz Kruczek

Główny Instytut Górnictwa