Zapraszamy do udziału w IV Edycji Międzynarodowego Programu MBA

Zapraszamy do udziału w IV Edycji Międzynarodowego Programu MBA w Katowicach. Do 28 lutego 2014 r. należy wypełnić on-line kwestionariusz kandydata oraz przesłać do koordynatora wymagane załączniki.

GFKM - prowadzi już od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa XXIII edycja w Gdańsku i XII dla BCC w Warszawie oraz III edycja w Katowicach.

Studia MBA GFKM zostały wyróżnione tytułem "klasa mistrzowska" w ratingu programów MBA prowadzonym przez SEM Forum i Rzeczpospolitą.

Posiada akredytację SEM FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów MBA w Polsce.

Po zakończeniu studiów MBA absolwenci mogą poszerzać wiedzę i umiejętności na wyższym poziomie biorąc udział w programie Dyplom Post-MBA: Strategiczne Zarządzanie Finansami, realizowanym we współpracy z Uniwersytetem Śląskim.

GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie oraz IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management.

GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym w Europie.

Międzynarodowy Program MBA GFKM w Katowicach

Międzynarodowy Program MBA GFKM w Katowicach jest organizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Śląskim oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego. Program walidowany jest przez IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management (Uniwersytet Paula Cezanne’a w Marsylii) - czołową francuską szkołę biznesu.

Pierwsze zajęcia w ramach IV Edycji Międzynarodowego Programu MBA w Katowicach odbędą się w terminie 28-30 marca 2014 r.

We współpracy z Uniwersytetem Śląskim proponujemy również:

Program MBA Zarządzanie Mediami

Dyplom Post-MBA: Strategiczne Zarządzanie Finansami