Zapraszamy do udziału w Konferencji „Rewitalizacja i Innowacyjność w Gospodarce!

24 marca 2014 r. w ramach Forum Transferu Nowych Technologii, Innowacji i Rewitalizacji w Przemyśle odbędzie się Konferencja:„Rewitalizacja i Innowacyjność w Gospodarce”

Organizatorami konferencji są Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, którego koncesjonariuszem jest Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, Urząd Miejski w Sosnowcu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Biuro Poselskie prof. Jerzego Buzka a Partnerami: Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej.

Celem konferencji jest pobudzenie innowacyjnego myślenia w biznesie i nauce w kontekście możliwości pozyskiwania środków na innowacje w nowym okresie programowania.

Odbiorcami konferencji są przedsiębiorcy gotowi do upraktycznienia nauki poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi i wdrażanie wyników ich badań do przemysłu oraz gminy naszego regionu oferujące przedsiębiorcom tereny inwestycyjne wymagające rewitalizacji.

Konferencja odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. Na potrzeby spotkań przedsiębiorców zostanie zorganizowana strefa „B2B”- agora.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie http://www.silesiainnowacje.pl/.