Ruszyła II edycja konkursu „Polski Wynalazek”

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Telewizja Polska są organizatorami konkursu "Polski Wynalzek", który promuje innowacyjność i wynalazczość wśród Polaków.

Do konkursu można zgłaszać projekty innowacyjne, nowatorskie, z potencjałem ekonomicznym. Finałowe projekty zostaną zaprezentowane przed Kapitułą Konkursu, ale ostateczną decyzję o przyznaniu tytułu „Polski Wynalazek 2014” podejmą widzowie podczas programu „na żywo” w dniu 7 kwietnia 2014 r., w TVP1.

Aby wziąć udział w konkursie „Polski Wynalazek 2014” należy wysłać:

- wypełnioną ANKIETĘ na adres polskiwynalazek@jake-vision.pl do dnia 17.03.2014 r.
- wypełnione OŚWIADCZENIE – ZGODĘ  NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (każdy z członków zespołu badawczego powinien wypełnić oświadczenie oraz każda osoba, która pojawia się w przesłanych materiałach video),
- KOMPLET ZDJĘĆ – zespołu badawczego, wynalazku (z różnych etapów prac nad nim), do zwrotu po zakończeniu konkursu,
- VIDEO – maksymalnie 1 minutowy materiał video o zespole i wynalazku (format mp4).

Więcej informacji o konkursie na stronie: