PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2020

Szanowni Państwo,

w dniach 19-20 maja 2020 r. odbędzie się pierwsze w Polsce dwudniowe wydarzenie łączące charakter targów wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2020. Wydarzenie odbędzie się w Hali EXPO w Łodzi, a jego główny cel stanowi prezentacja potencjału polskiej nauki, wynalazków, technologii oraz usług szerokiemu, międzynarodowemu gronu odbiorców.

Poza stoiskami polskich szkół wyższych wśród wystawców będą również uniwersyteckie Spółki Celowe oraz zgłoszone przez uczelnie spółki typu spin- off i startupy, które posiadają ofertę dla przemysłu.

W hali znajdą się także stoiska m.in.: Sieci Badawczej Łukasiewicz, funduszy inwestycyjnych, władzy centralnej, NCBiR, etc.

Poza stoiskami znajdzie się również strefa EXPO, gdzie prezetowane będą prototypy.

Targi będą wydarzeniem poprzedzającym 9. edycję konferencji Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT), którego członkiem jest również Uniwersytet Śląski w Katowicach, odbywającej się w dniach 20 – 21 maja 2020 r.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://psbi.pl/

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w inicjatywę!