Panel dyskusyjny nt. wsparcia rozwoju inicjatyw klastrowych - zaproszenie

Uniwersytet Śląski w Katowicach pragnie zaprosić Państwa do uczestnictwa w Panelu dyskusyjnym nt. wsparcia rozwoju inicjatyw klastrowych w woj. śląskim w kontekście Regionalnej Strategii Innowacji 2013-2020 i Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.  Panel jest kontynuacją spotkań dot. wspierania rozwoju klastrów w regionie i konsultacji Metaprzedsięwzięć zawartych w Regionalnej Strategii Innowacji Woj. Śl.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (17 maja 2013 r.) w godzinach od 10.00-12.00 w Auli im. K. Lepszego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12).

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, klastrów z regionu oraz instytucji wspierających rozwój województwa.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem zwrotnym lub telefonicznie pod numerem (32) 359 22 71 do dnia 16 maja (czwartek) do godz. 12.00.