Platforma Startowa „Unicorn Hub" - spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

w dniu 9 stycznia 2020 roku, w godzinach 17:00 – 19:00,  w Hotelu Campanile przy ul. Sowińskiego 48 w Katowicach, Platforma Startowa Unicorn Hub organizuje pierwsze w Katowicach spotkanie informacyjne dotyczące możliwości rozwoju innowacyjnych pomysłów w ramach Platformy (www.unicornhub.pl).

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:

• jak działa Platforma Startowa Unicorn Hub i jakie wsparcie oferuje,

• jak wypełnić formularz aplikacyjny i nie popełnić prostych błędów,

• jak wygląda inkubacja okiem startupów z Unicorn Hub.

Spotkanie dedykowane jest studentom, pracownikom naukowym oraz wszystkim chętnym, którzy chcieliby rozwinąć swój innowacyjny pomysł na start-up.

Innowacyjne przedsięwzięcia mają szansę na grant w wysokości do 1 mln złotych na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów.

W pierwszej rundzie konkursu 1.1.2 aż 11 start-upów zgarnęły ponad 10 mln złotych dotacji na rozwój swoich pomysłów.

Projekt współfinansowany jest ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wstęp na wydarzenia jest BEZPŁATNY.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagana jest rejestracja: www.unicornhub.pl/roadtrip-katowice.

Platforma Startowa „Unicorn Hub" to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw typu startup za pomocą kompleksowego programu inkubacji. Platforma „Unicorn Hub", poprzez unikalny ekosystem obejmujący współpracę Instytucji Otoczenia Biznesu, uczelni wyższej, funduszy VC, MŚP i dużych firm oraz jednostek samorządu terytorialnego, zakłada wsparcie pomysłodawców zainteresowanych uruchomieniem biznesu na terenie Polski Wschodniej (rejestracja działalności).

Projekt skierowany jest do innowacyjnych pomysłów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem branż takich jak: IT / ICT, Medycyna i Zdrowie Publiczne, Smart City / Transport.

Czas trwania projektu: 02.01.2019 – 31.12.2022

Obecnie trwa nabór ciągły do 3 rundy – wnioski mogą wpływać do 26.01.2020 r.

Serdecznie zapraszamy!