Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Cormet S.C.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w czwartek 5 maja o godzinie 13:00 w sali 29 w rektoracie UŚ  (Katowice, ul. Bankowa 12) zostanie podpisanie porozumienie o współpracy między Uniwersytetem Śląskim w Katowicach a firmą Cormet S.C.

Cormet S.C. to firma sektora IT wyspecjalizowana w realizacji projektów informatycznych w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu w Polsce i za granicą.

Współpraca pomiędzy Uczelnią a firmą obejmie m.in. współpracę naukowo-badawczą i badawczo-rozwojową, organizację praktyk studenckich dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych uczelni, a także udział firmy w konsultowaniu programów kształcenia oraz tematyki prac dyplomowych tworzonych w uczelni.

Firmę Cormet S.C. reprezentował będzie pan  Romuald Gacka, a spotkanie poprowadzi Rektor-Elekt prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk - Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką.

Strona www firmy: http://www.cormet.com.pl/index.html