Podpisanie porozumienia o współpracy z Polską Izbą Ekologii

12 stycznia 2016 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy uczelnią a Polską Izbą Ekologii.

Współpraca obejmować będzie realizację wspólnych projektów o zasięgu regionalnym, ponadregionalnym i międzynarodowym, promowanie postaw i idei przedsiębiorczości w środowisku akademickim uczelni, w tym wspieranie projektów studenckich, organizacji praktyk i staży dla studentów, udziału firmy w konsultowaniu programów kształcenia oraz tematyki prac dyplomowych.

Z ramienia Uniwersytetu Śląskiego umowę podpisał prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk – prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką. Polską Izbę Ekologii reprezentował Czesław Śleziak – przewodniczący Rady PIE oraz Grzegorz Pasieka – prezes Zarządu PIE.

W spotkaniu udział wzieli udział również przedstawiciele Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska: dr hab. Edyta Sierka – prodziekan ds. współpracy z otoczeniem i promocji oraz dr hab. Mariola Krodkiewska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: