Praktyczne Aspekty Prowadzenia Portfela Projektów Realizowanych w Ramach Programów Dofinansowanych z Funduszy...

Szanowni Państwo,

16 grudnia 2015r. serdecznie Państwa zapraszamy do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej na konferencję organizowaną przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z firmą Premium Technology, Urzędem Marszałkowskim oraz Instytutem Fraunhofera.

W programie wystąpienia znakomitych prezenterów, którzy zapoznają uczestników konferencji z różnymi aspektami tego tematu. Uniwersytet Śląski będzie reprezentować kierownik Biura Współpracy z Gospodarką - p. Maria Kwarcińska oraz p. Andrzej Koziara.

Zapraszamy pracowników administracji publicznej, sektora edukacji, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw i osoby indywidualne zainteresowane nabyciem wiedzy w zakresie pozyskiwania środków z UE oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

Serdecznie zapraszamy!

Program spotkania

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny