Program szkoleniowy on-line w zakresie zrównoważonego rozwoju w obszarze MedTech

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Śląski w Katowicach, będąc członkiem klastra Medsilesia, zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w programie szkoleniowym on-line w zakresie zrównoważonego rozwoju w obszarze MedTech.

Program został opracowany w gronie międzynarodowych ekspertów w ramach projektu SysteMA i skierowany jest do specjalistów zakresie MedTech, CleanTech oraz studentów.

Kurs szkoleniowy online pozwoli Państwu zapoznać się z najnowszą wiedzą w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży medtech zgodnie z unijnym zaleceniami.

Kurs zwieńczony będzie pozyskaniem certyfikatu potwierdzającego wiedzę w powyższym zakresie. Właśnie rozpoczął się miesięczny okres pilotażowy, trwający do 10 listopada, w czasie którego uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne, od stycznia będzie on płatny.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim, jest bezpłatny i zawiera trzy ścieżki tematyczne ponad 2 godziny każda, przez które można przejść we własnym tempie i w dowolnym czasie. Każdy uczestnik może również wybrać cały kurs, bądź tylko jedną ścieżkę i za każdą otrzyma bezpłatny certyfikat.

Ścieżka 1: Wprowadzenie do zrównoważonego rozwoju w sektorze MedTech.

Ścieżka 2: Zrównoważony rozwój produktu MedTech.

Ścieżka 3: Strategie zrównoważonego rozwoju dla branży MedTech.

Kurs to doskonała okazja aby poszerzyć ich wiedzę we wskazanych obszarach oraz uzyskać bezpłatne certyfikaty potwierdzające te kompetencje.

W szkoleniach mogą uczestniczyć studenci, na każdym etapie swojej edukacji, z kierunków związanych z MedTech i CleanTech.

Aby dołączyć do programu szkoleniowego należy zarejestrować się przez formularz online zgodnie z załączonym linkiem https://bit.ly/3TfP6Fn , po czym otrzymacie Państwo licencję z dostępem do szkolenia.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: medsilesia@gapr.pl bądź z liderem projektu koordynującym techniczny aspekt szkolenia pod adresem: systema@polito.it.