Projekt EUXCEL dla studentów i absolwentów do 30 roku życia

Pełne potencjału pomysły, międzynarodowe zespoły i pieniądze na rozkręcenie biznesu!

Poznański Park Naukowo-Technologiczny poszukuje studentów oraz absolwentów (do 30 roku życia) chcących wziąć udział w unijnym projekcie EUXCEL. To program wspierający przedsiębiorczość wśród młodych ludzi. Projekt polega na tworzeniu międzynarodowych grup, które wspólnie, przez ok. 5 miesięcy, będą pracować nad rozwojem swojego pomysłu na biznes. Rekrutacja trwa do końca lutego 2016 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.

EU-XCEL to europejski projekt, którego celem jest wsparcie młodych pomysłodawców chcących stworzyć międzynarodowy, innowacyjny start-up. Uczestnicy programu mogą liczyć na wsparcie profesjonalistów z całej Europy oraz bezpłatne warsztaty biznesowe. Uczestnicy będą wspólnie rozwijać pomysły i tworzyć technologie związane m.in. z internetem rzeczy, rozwiązaniami IT w służbie zdrowia lub rozwoju społecznego, dużymi bazami danych czy e-commerce.

Do udziału w projekcie zapraszamy kandydatów:
•posiadających dyplom lub umiejętności z obszaru inżynierii, nauk technicznych, nauk przyrodniczych, ekonomii i biznesu lub wzornictwa.
•szczególnie zainteresowanych zagadnieniami IT/ICT,
•płynnie posługujących się j. angielskim,
•w wieku od 18 do 30 lat,
•studiujących bądź pracujących,
•chcących założyć własną firmę bądź wziąć udział w międzynarodowym przedsięwzięciu biznesowym.

Polskim partnerem programu jest InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Udział w EU-XCEL jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie:  http://euxcel.eu/