Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium pt. „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów miejskich w projektach finansowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”, które odbędzie się w dn. 16 kwietnia br. w Sali Konferencyjnej CINiBA przy ul. Bankowej 11a w Katowicach. Seminarium organizowane jest przez Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województw Śląskiego oraz Centrum Badań Innowacji Społecznych przy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Przedsięwzięcie skierowane jest do pracowników samorządu terytorialnego i jednostek miejskich, a także innych podmiotów zaangażowanych w szeroko rozumiany proces przygotowywania i wdrażania projektów rewitalizacyjnych.

Poniżej link do formularza zgłoszeniowego:

Serdecznie zapraszamy.