Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie „Znajdź partnera biznesowego – odkryj nowe rynki zbytu”.

Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości - partner Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zaprasza do udziału w projekcie „Znajdź partnera biznesowego – odkryj nowe rynki zbytu”.Celem projektu jest uzyskanie przez 50 mikroprzedsiębiorstw ujętych w projekcie ponadlokalnej perspektywy rynku poprzez stymulowanie procesów zainteresowania innowacjami, odpowiedniego klimatu kreatywności, współpracy, kontaktów z innymi przedsiębiorstwami oraz poprzez nabycie przydatnych umiejętności biznesowych.

Projekt obejmuje realizację cyklu bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników 50 mikroprzedsiębiorstw z obszaru województwa śląskiego.

Cykl szkoleniowy dotyczy następujących tematów:

szkolenie z analizy branż i konkurencji na podstawie wywiadu konkurencyjnego – 24 h;
szkolenie z technik sprzedaży i metod pozyskiwania klientów – 16 h;
szkolenie z marketingu w Internecie oraz społeczności internetowej WEB 2.0, skutecznej reklamy – 16 h;
szkolenie z efektywnych negocjacji – 16 h;
szkolenie z praktycznych aspektów prowadzenia handlu zagranicznego – 16 h;
szkolenie z Business English – 70 h;
szkolenie z kreatywnego myślenia i innowacji – 24 h;
szkolenie z Networkingu – 16 h.
Chętnych zapraszamy do udziału w całym cyklu szkoleniowym!

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.inkubatorrudzki.pl

Przedsiębiorstwa zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (032) 342 22 30 w. 109 lub adresem e-mail: b.miklaszewski@inkubatorrudzki.pl

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego  Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.