Śniadanie Biznesowe Śląskiego Klastra Multimedialnego 5 czerwca 2013

5 czerwca 2013 o godzinie 9.00   w auli im. K. Lepszego Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12, (budynek Rektoratu), odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli świata biznesu i nauki, które miało na celu nawiązanie kolejnych, partnerskich relacji, których efektem będzie wiele wspólnie zrealizowanych pomysłów. Na śniadanie biznesowe Śląskiego Klastra Multimedialnego  zostali zaproszeni przedsiębiorcy  działający w branży IT i multimediów jaki i  przedstawiciele Wydziału Artystycznego, oraz przedstawiciele Zakładu Modelowania i Grafiki Komputerowej Instytutu Informatyki, którzy przedstawili obszary nawiązania współpracy między członkami Klastra a w/w wydziałami Uniwersytetu Śląskiego, jak również możliwości realizacji wspólnych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z spotkania!