Spotkanie dla przedsiębiorców - perspektywa unijna 2014-2020: programy dedykowane MŚP, wytyczne, kryteria

W imieniu Spółki SPIN-US serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym skierowanym do przedsiębiorców, które ma na celu przybliżenie szczegółów programowych nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2015. Szkolenie odbędzie się 17 listopada 2015 o godz. 10:00 w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2015.  Problematyka poruszana w trakcie spotkania obejmować będzie w szczególności: rodzaje krajowych programów dedykowanych przedstawicielom sektora MŚP, sposób prowadzenia naborów oraz wytyczne i kryteria przeprowadzanych konkursów z uwzględnieniem podmiotów odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie (NCBR, PARP, MG itp.), ogólną analizę RPO Województwa Śląskiego 2014-2020 oraz formy skorzystania z programu przez przedsiębiorców.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz zapisu dostępne pod adresem: www.spinus.pl/funduszeue-spotkanie/

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Marta Bulanda

e-mail: m.bulanda@us.edu.pl