Środki nowej perspektywy finansowej UE na projekty innowacyjne

Urząd Miasta Chorzów zaprasza do udziału w konferencji poświęconej wsparciu sektora MŚP, która odbędzie się w Chorzowie, w dniu 18 listopada 2016 r., o godz. 12.00, w budynku Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań  Interdyscyplinarnych przy ul. 75 Pułku Piechoty 1A.

W trakcie konferencji skierowanej głównie do przedsiębiorców będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat mechanizmów wsparcia finansowego projektów innowacyjnych. Udział w konferencji ekspertów z ramienia instytucji unijnych i krajowych daje Państwu możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami w tym obszarze. Po oficjalnej części zapraszamy na lunch, w trakcie którego do Państwa dyspozycji będą stoiska konsultacyjne regionalnych instytucji wsparcia biznesu.

W załączeniu znajdziecie Państwo szczegółowy program wydarzenia. Prosimy o mailowe potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 listopada na adres invest.chorzow@chorzow.eu

Program konferencji:

Data: 18 listopada 2016 r.

Miejsce: Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych

ul. 75 Pułku Piechoty 1, 41-500 Chorzów

Organizatorzy: Urząd Miasta Chorzów

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości