Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Raciborzu!

Zamek Piastowski to nie tylko historia i wystawy, ale również miejsce na przedsięwzięcia mające na celu promowanie turystyki i przedsiębiorczości. W dniach 18-24 listopada dawna siedziba Piastów wpisuje się w Global Entrepreneurship Week, czyli Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu włączy się w tym roku w prowadzone pod egidą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego działania związane ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week). Jest to ogólnoświatowa inicjatywa mającą na celu promowanie przedsiębiorczości, szczególnie wśród młodych ludzi. Od czasu pierwszej edycji w 2008 roku inicjatywa rozszerzyła się już na 135 państw, w których ponad 24 000 partnerów zorganizowało wydarzenia angażujące ponad 7 milionów ludzi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-24 listopada pod hasłem Przyszłość Przedsiębiorczości. Każdego roku, w listopadzie, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowane są różnorodne imprezy poczynając od szkoleń i wykładów, poprzez konferencje i spotkania z przedsiębiorcami, a na wystawach, przedstawieniach i happeningach kończąc.

Zainteresowane udziałem firmy prosimy o kontakt na promocja@zamekpiastowski.pl.

Więcej na stronie internetowej: http://www.zamekpiastowski.pl