Szkolnictwo zawodowe – szanse i perspektywy rozwoju

Szanowni Państwo,

13 listopada 2018 r. - podczas obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wspólnie z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach organizuje konferencję poświęconą systemowi kształcenia zawodowego oraz promocji zawodów rzemieślniczych „Szkolnictwo zawodowe – szanse i perspektywy rozwoju”.

Problematyka ta jest niezwykle istotna w kontekście możliwości rozwoju społeczno-gospodarczego naszego regionu, szczególnie obecnie, w dobie globalizacji i internacjonalizacji działalności gospodarczej determinującej nasz rynek pracy. Na potrzebę organizacji konferencji o tej tematyce wskazano również na tegorocznym Forum Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB), gdzie został podjęty temat zwiększenia współpracy pomiędzy instytucjami otoczenia biznesu oraz wsparcia dla szkolnictwa zawodowego.

Formularz rejestracyjny oraz program spotkania znajdą Państwo na stronie:

Jacek Nowak