Technopark Gliwice zaprasza na bezpłatne seminarium pt. "Promocja innowacji i rola Instytucji Otoczenia Biznesu w tym procesie"

Technopark Gliwice, partner Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza na bezpłatne seminarium pt. "Promocja innowacji i rola Instytucji Otoczenia Biznesu w tym procesie" oraz spotkanie warsztatowego "Streszczenie Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2010-2020",  które odbędą się 12 września 2012 r. podczas Dnia Nauki i Przemysłu.

Podczas seminarium zostaną przedstawione następujące zagadnienia: za pomocą jakich narzędzi promowana jest innowacyjność w Polsce, jakie błędy popełniamy przy promocji projektów innowacyjnych, dobre i złe praktyki, działania PARP w tym obszarze.

Prowadzący: Krzysztof Buczek - redaktor Portalu Innowacji (www.pi.gov.pl), koordynator Punktu Kontaktowego dla Usługodawców i  Usługobiorców e-PUNKT (www.e-punkt.gov.pl) oraz Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Termin seminarium: 12 września 2012 r. (środa), godz. 13.00-14.00.

Miejsce seminarium: Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. Adres: ul. Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice (sala konferencyjna).

Seminarium skierowane jest do pracowników: Instytucji Otoczenia Biznesu, Jednostek Samorządu Terytorialnego, przedsiębiorstw, uczelni wyższych i ich pracowników naukowych, doktorantów z województwa śląskiego.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: ris@technopark.gliwice.pl bądź telefonicznie tel. 32 335 85 40 do dnia 11 września 2012 r. do godz. 14.00.

Wszelkich informacji na temat seminarium udziela Pani Katarzyna Kowol tel. 32 335 85 40.

Udział w seminarium jest BEZPŁATNY!!

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”, poddziałanie 8.2.2 Regionalne Strategie Innowacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w Województwie Śląskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.