Technopark Gliwice zaprasza na seminarium "Innowacje marketingowe - Gryfikacja. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych"

"TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. – Partner Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zaprasza do skorzystania z nieodpłatnego seminarium pt. "Innowacje marketingowe - Gryfikacja. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych" które odbędzie się w dn. 18 grudnia 2012 roku (wtorek) w Katowicach.

Adresaci seminarium: pracownicy przedsiębiorstw, uczelni wyższych, instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych, jednostek samorządu terytorialnego.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

O zakwalifikowaniu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Podmioty mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku dużego zainteresowania seminarium zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby osób zgłoszonych w ramach jednego podmiotu. Seminarium priorytetowo skierowane jest do osób, które nie uczestniczyły w seminariach w ramach projektu "Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego"

Ukończenie seminarium potwierdzane jest zaświadczeniem.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.technopark.gliwice.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 335 85 40 oraz 607 449 887.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu systemowego "Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego".