„TOP 500 INNOVATORS” – rekrutacja na jesień 2012

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozpoczęło rekrutację uzupełniającą do drugiej edycji „Top 500 Innovators Science – Management – Commercialization”. 40 uczestników programu w miesiącach październik – grudzień 2012 roku wyjedzie na najlepsze uczelnie świata, aby odbyć dwumiesięczny program stażowo-szkoleniowy z zakresu współpracy nauki z gospodarką, zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacji wyników badań.

Zgłoszenia będa przyjmowane do 12 lipca, rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w terminie 24-30 lipca 2012 roku.

Regulamin rekrutacji i elektroniczny formularz aplikacyjny znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sekcji Top 500 Innovators.

Dodatkowych informacji udzielić może uczestnik pierwszej edycji programu, pracownik Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ – dr Marcin Binkowski: e-mail marcin.binkowski@us.edu.pl, tel. 501 296 516.