Warsztaty MEDTRENDS-­‐StartUP! 22.05.2018 r.

W imieniu organizatora, Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-­Med. Silesia, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Warsztatach MEDTRENDS-­StartUP!, które odbędą się 22 maja 2018 r. w siedzibie Kardio-­Med. Silesia w Zabrzu, przy ul. M. Curie-­‐Skłodowskiej 10c.

Interaktywna, dynamiczna forma spotkania, warsztaty, prelekcje znakomitych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, case study – wierzymy, że przygotowywany przez nas program we współpracy m.in. z Krajową Izbą Gospodarczą spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do powstania wielu ciekawych inicjatyw i projektów.

Program ramowy Warsztatów dostępny jest na stronie www.medtrends.pl

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do rejestracji na stronie MedTrends (www.medtrends.pl). Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację do  dnia 15.05.2018.

Koszt uczestnictwa:

50 zł/osobę (cena obejmuje opłatę rejestracyjną, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, lunch)

KONKURS TOP  TRENDS – NA NAJLEPSZY STARTUP W OCHRONIE ZDROWIA

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-­‐Med. Silesia zaprasza również twórców innowacyjnych projektów, startupów oferujących rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia do udziału w konkursie MedTrends-­TOP TRENDS, do zaprezentowania swoich inicjatyw przed  publicznością i gronem jurorów Konkursu – autorytetów ze świata medycyny, nauki, biznesu. W jury zasiądą również przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, poszukujący możliwości inwestycji w branży medycznej.

Finał Konkursu TOP TRENDS odbędzie się w drugim dniu konferencji MedTrends, tj. 23 maja 2018 w Zabrzu, w Hotelu Diament. Zgłoszenie udziału w Konkursie powinno zawierać formularz (dostępny na stronie www.medtrends.pl) oraz prezentację projektu w formacie Power Point (przygotowaną zgodnie z regulaminem, dostępnym również na stronie – tam też znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące Konkursu). Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.05.2018 r. na adres startup@medtrends.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy Państwa o kontakt z koordynatorem MedTrends – panią Marzeną Bułką pod numerem telefonu 505-275‐574 oraz lub adresem e‐mail: m.bulka@kmptm.pl.