Szanowni Państwo,

Smart in, IBM Polska oraz Ganso mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pn.
„Informacja ważnym zasobem placówki medycznej: Wykorzystanie innowacyjnych technologii informatycznych w zarządzaniu danymi szpitala w świetle Regulacji Ochrony Danych Osobowych (RODO)”,
która odbędzie się już w najbliższą środę, 28.03.2018, w budynku Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice) Sala 29.

Podczas konferencji zostaną poruszone następujące tematy:
•    RODO – wymagania i wyzwania
•    Monitorowanie pacjentów, personelu i zasobów. Jak wyeliminować błędy oraz poprawić organizację i zarządzanie placówką medyczną.
•    Technologie informatyczne w zarządzaniu danymi szpitala w świetle RODO
•    Przegląd narzędzi RODO w rozumieniu IBM

Szczegółowy plan konferencji w załączeniu.

Prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową na adres jga@smart-in.eu lub telefonicznie pod numerem +48 785-901-298.