Wyróżnienie dla absolwenta technologii chemicznej UŚ - inż. Dawida Zycha

Wyróżnienie dla absolwenta technologii chemicznej inż. Dawida Zycha w konkursie „Budujemy wartość polskiej gospodarki...”

Konkurs „Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!” został zorganizowany przez Ministerstwo Skarbu Państwa. Był adresowany do najlepszych absolwentów polskich uczelni, którzy obronili tytuł inżyniera, magistra lub magistra inżyniera w minionym roku kalendarzowym i nie przekroczyli 30. roku życia. Do pilotażowej edycji konkursu zgłosiło się ponad 1,5 tys. absolwentów polskich szkół wyższych z całej Polski. Spośród nich wybrano 145 osób. Nagrodą dla wyróżnionych będzie odbycie stażu w 17 dużych i prestiżowych spółkach Skarbu Państwa: w: Agencji Rozwoju Przemysłu, Banku Gospodarstwa Krajowego, Grupie ENEA, Energa, Grupie Kapitałowej Grupa Azoty, Grupie Lotos, KGHM Polska Miedź, Krajowej Spółce Cukrowej, PERN „Przyjaźń”, PGE Polskiej Grupie Energetycznej, PGNiG, PKN ORLEN, PKO BP, PKP CARGO, Polskiej Grupie Zbrojeniowej, PZU, TAURON Polska Energia.

Jednym z wyróżnionych w konkursie „Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!” jest absolwent technologii chemicznej Uniwersytetu Śląskiego inż. Dawid Zych, który odbędzie staż w Grupie Azoty – Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA.

Gratulujemy!

Fot. M. Śmiarowski/KPRM