Wystartowała Akademia Start & Up. Nadal można do niej dołączyć!

7 października br. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyła się inauguracja Akademii Start & Up, projektu skierowanego do osób myślących o swoim biznesie lub prowadzących swoją działalność nie dłużej niż 5 lat.

Akademia Start & Up to forma indywidualnego konsultingu, w ramach którego uczestnicy wspólnie z prowadzącymi zajęcia przygotowują strategię rozwoju własnych firm.

W ciągu dziesięciu miesięcy uczestnicy dodatkowo nabywają umiejętności odpowiedzialnego i sprawnego zarządzania własnym przedsiębiorstwem.

Nadal masz szansę zostać uczestnikiem Akademii! W edycji realizowanej w Katowicach są ostatnie wolne miejsca!

Nie czekaj! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do drużyny ASU!

Organizatorami Akademii Start & Up są: Independent Economic Experts’ Institute oraz APAX Consulting Group.

Partnerami: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, SPIN-US Sp. z o.o., Business Center Club Loża Katowicka, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Alior Bank, Microsoft oraz Parlament Studentów RP.

Patronem medialnym: My Company Polska.