Zapraszamy na Forum Biznes-Nauka. Obserwatorium NANO jako droga do innowacji

www.obserwatoriumnano.us.edu.pl
   obserwatoriumnano@us.edu.pl
   tel. 32 359 22 71

Uniwersytet Śląski w Katowicach wraz z Fundacją NANONET, Instytutem Metali Nieżelaznych oraz Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN tworzące konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, naukowców oraz wszystkie osoby zainteresowane na:

Forum Biznes – Nauka.
Obserwatorium NANO jako droga do innowacji

Celem organizacji Forum jest inicjowanie współpracy jednostek badawczo-naukowych z przedsiębiorcami w obszarze nanotechnologii i nanomateriałów oraz popularyzacja wiedzy na temat potencjału technologicznego województwa w tym obszarze. Prezentowane treści będą miały charakter praktyczny i zorientowany na ofertę usług badawczych na rzecz firm oferujących produkty bazujące na wiedzy w tej dziedzinie.

Termin: 15 kwietnia 2015 r. godz. 9:00

Miejsce: Willa Goldsteinów, pl. Wolności 12a, Katowice

Program spotkania oraz elektroniczna rejestracja dostępna jest pod adresem:

Przyjęcie zgłoszenia będzie potwierdzane drogą elektroniczną na podany w rejestracji adres e-mail.

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.