Zapraszamy na konferencję „Szkolnictwo wyższe wobec wyzwań nowoczesnej gospodarki"

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza 18 grudnia 2012 r. do udziału w konferencji  pt. „Szkolnictwo wyższe wobec wyzwań nowoczesnej gospodarki. Wiedza – Przemysł – Współpraca".

Podczas konferencji zostaną przedstawione wyniki ekspertyzy dot. możliwości zaspokajania potrzeb regionalnych przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej w zakresie kompetencji i kierunków kształcenia przez jednostki naukowe z województwa śląskiego w realizacji wspólnych przedsięwzięć z przemysłem.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Automotive Silesia Region realizowane przez Wydział Gospodarki, Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu www.automative-slaskie.pl .